IT veri tabani yonetimi

Veri Tabanı Yönetimi

Veri tabanı yönetiminde karmaşıklığı yalınlaştırıyoruz.

Günümüzde işletmeler her zamankinden daha fazla veri üretiyor. Bu bilgilerin kolayca erişilebilir olması ve aynı zamanda veri ihlallerine karşı da güvence altına alınmasını sağlamak çok önemli. Ancak, veritabanınızı yönetmek için gerekli kaynağı bulmak, elde tutmak ve verimlilik sağlamak oldukça zor olabilir. Ayrıca, en son yeniliklere, regülasyonlara ve siber güvenlik tehditlerine ayak uydurmak mümkün olmayabilir.

Bu uygulama yoğunluğu ve karmaşası içinde tüm sistemleri çalışır durumda tutmak ve iş kesintilerinin önüne geçmek için rutin ve proaktif bakım gereklidir. Aynı zamanda değişime uğrayan dinamik bir işletmede, uygulamalar her daim güncel tutularak yeni iş ihtiyaçlarını desteklemeye yardımcı olmalıdır.

Veri Tabanı Yönetimi Hizmeti ile Nelere Sahip Olursunuz?

Eclit, veri tabanı yönetimi ile birlikte MS SQL, MySQL, Mongo DB gibi veri tabanlarının; bulut platformunda kurgulama, ölçeklendirilme, iş sürekliliği ve yedeklemesini sağlama, performans ve kapasitesinin 7x24 takip edilmesi hizmet olarak verilmektedir.

Bulut yönetimi orange

Veri Tabanı Sistemleri Yönetimi Hizmeti Ne Fayda Sağlar?

Veri tabanı yönetim sistemi

Veritabanı sistemleri yönetimi uygulamalarınızın operasyonel yükünden kurtulursunuz.

7/24 proaktif uygulama

Tüm uygulamalarınız 7x24 proaktif olarak izlenir.

IT anlık müdahale

Çıkabilecek sorunlara anlık olarak müdahale edilir ve kesintiler önlenir.

IT kitapçık

Oluşturulan yönetim kılavuzları ve operasyonel kitapçıklar/kılavuzlar sayesinde sistem hakimiyetiniz üst seviyeye çıkar.

IT Küresel dünya

Uygulamalarınız ITIL deneyimlerine ve ISO 20000, ISO 27001 gibi uluslararası standartlara uygun olarak yönetilir.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?