LOJİSTİK SEKTÖRÜ

Lojistik sektörünün geleceği teknolojiyle şekilleniyor

Eclit ile lojistik firmaları dijital dönüşüme hazır

Lojistik ile teknoloji arasındaki ilişki ve iş birliği her geçen gün artıyor. Aynı zamanda sektörün ihtiyaçlarına yönelik yeni taşıma yöntemleri devreye giriyor. Özellikle pandemi döneminde sektöre merhaba diyen dijital lojistik şirketleri, rekabeti bir basamak yukarı taşıyor ve Lojistik sektöründe teknoloji dönüşüm sürecinin tamamlanması için katkı sağlıyor.

Veri güvenliğinin öne çıktığı alanlardan biri de lojistik sektörü. Eclit olarak, farklı sektörlerde faaliyet gösteren distribütör firmalar, liman işletmeleri, ulusal kargo şirketleri, gibi bu alanın en önemli oyuncularına bilgi teknolojileri alanında çözüm sunuyoruz.

Toplamda 20 yılı aşan deneyimimiz ile IT’nin karmaşasını sizin için yalınlaştırıyoruz. Uçtan uca sunduğumuz çözümlerle altyapılarınızın güvende olduğu bilinciyle kaynaklarınızı daha verimli bir şekilde kullanabileceksiniz. Ayrıca sunduğumuz kullanıma hazır ve güvenilir çözümler de yine sizlere rekabet avantajlarını beraberinde getirirken dijital dönüşüm yolculuğunuzda da en güçlü yol arkadaşınız biz olacağız.

Taşımacılık teknolojileri, her geçen gün gelişiyor ve yeni taşıma türlerine kolayca ayak uyduruyor. Taşımacılık sistemleri ve teknolojileri arasında yerini alan otomasyon ve bilişsel teknoloji, lojistiği daha profesyonel ve pratik bir hale getiriyor.

Eclit olarak bu alanda faaliyet gösteren müşterilerimiz için sunduğumuz çözümlerle onların işlerine odaklanarak maliyet avantajına sahip olmaları için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

IT danışmanlığı lojistik sektör

Eclit ile çalışmanın avantajları:

  • Eclit tıpkı lojistik sektörü gibi 7/24 kesintisiz çalışır. Lojistik sektörünün ihtiyaç duyduğu teknik desteğe 7 gün 24 saat çalışan Eclit teknik ekibiyle erişin, teknik problemlere anında müdahale şansına sahip olun.
  • Eclit Bulut sayesinde ihtiyaç duyduğunuz, sıfır sorunla çalışan yüksek teknolojiye, en hızlı şekilde ve en uygun maliyetlerle ulaşın.
  • Değişen iş ihtiyaçlarınıza hızlı uygun çözümlerle verimliliğinizi artırın.
  • Eclit Bulut’u kullanın maliyetlerinizi düşürün, iş sürekliliğinizi geliştirin ve global standartlara uyumlu hale gelin.
  • Kullandığınız kadar ödeyin. Eclit Bulut’un esnek yapısından faydalanın, eskiyen IT altyapılarına yatırım yapmayın.
  • Eclit Bulut kullanarak her zaman en son teknolojiye sahip olun müşterilerinizden gelecek yeni talepleri en hızlı şekilde yanıtlayın.
  • Eclit’in farklı farklı veri merkezleri üzerinde kurulu güçlü bulut alt yapısı ile desteklenen, felaket kurtarma sistemleri konusundaki uzmanlığından faydalanın, kurumunuzu güvence altına alın, kesintisiz çalışın.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?