Infrastructure as a Service

INFRASTRUCTURE as a SERVICE (IaaS)

Siz Kendi İşinizi Yapın Altyapınızı Uzmanı Yönetsin

Geleneksel IT altyapılarının karmaşıklığını sizin için yalınlaştırıyor, maliyetlerinizi düşürmenize yardım ediyoruz.

Infrastructure as a Servise (IaaS) veya hizmet olarak altyapı; işletmeniz için ihtiyaç duyduğunuz bilgi işlem alt yapısının Eclit tarafından internet üzerinden yönetilen hizmet olarak sağlanmasıdır.

Eclit Infrastructure as a Service İle Nelere Sahip Olursunuz?

Bütün bulut teknolojileri gibi kullandığınız kadar ödemenize olanak tanıyan IaaS sayesinde, ihtiyaç duyduğunuz bilgi işlem kaynaklarını isteğe bağlı olarak anlık artırılabilir ve azaltabilirsiniz. İşletmeniz için veri merkezi alt yapısı ve fiziksel sunucu satın alıp yönetmenin öngörülemeyen yüksek maliyetlerinden ve karmaşıklığından kurtulmanıza yardımcı olur. Eclit Bulut’ta ihtiyaç duyduğunuz tüm kaynaklar IaaS kapsamında almış olduğunuz hizmetin bileşeni olarak sunulur. Bu sayede yalnızca ihtiyacınız olanı ihtiyaç duyduğunuz süre kadar kullanabilirsiniz.

Eclit, IaaS sayesinde sadece bulut üzerinde çalışan sistemlerinize değil, ihtiyaç duymanız halinde işletmenizin sistem odasına da kaynak verir. Eclit sıradan bulut sağlayıcılarından farklı olarak sahip olduğu yüksek sistem mühendisliği, uzmanlığı ve tecrübesiyle bütün IaaS yapısını 7/24 izler ve yönetir. Bu sayede siz işletmeniz için ihtiyaç duyduğunuz yazılım ve uygulamalara odaklanır, kaynaklarınızı çok daha verimli kullanırsınız.

Bulut Güvenlik Hizmetleri
iaas

Infrastructure as a Service Ne Fayda Sağlar?

IT Düşük maliyet

Maliyetlerinizi düşürür

İşletmeniz içerisinde veri merkezi kurmak ve yönetmek için gereken yüksek maliyetleri ortadan kaldırın. Eclit Bulut’ta farklı ihtiyaçlarınıza uygun kaynaklar kullanarak işletmenizin ihtiyaç duyduğu IT projelerinizi hızlıca başlatın.

IT iş sürekliliği

İş sürekliliğinizi geliştirir

İşletmenize ait veri merkezinde iş sürekliliğinizi ve olağanüstü durum yönetimini destekleyecek yapı kurmak yüksek teknoloji ve uzman insan kaynağı gerektirdiği için genellikle kolay ulaşılabilir değildir. Eclit IaaS ile işletmenizin ihtiyaçlarına uygun bir hizmet seviyesi anlaşması (SLA) oluşturarak iş sürekliliğinizi, olağanüstü durum yönetim planlarınızı iyileştirebilirsiniz.

Global IT Danışmanlığı

Global standartlara uyumlu hale getirir

Eclit Bulut ile verileriniz ülke sınırları içerisinde KVKK uyumlu, tüm kanun ve düzenlemelere uygun şekilde global standartlarda saklanır. Eclit IaaS hizmeti kullanarak işletmeniz için gerekli olan ISO 270001 Bilgi Güvenliği, ISO 9001 Kalite Yönetimi uygunluklarını büyük yatırımlar yapmadan hızlı bir şekilde sağlayın. (Uluslararası standartlarda hizmet(ISO, PMI, ITIL)ISO 9001, ISO 14001, ISO 20000, ISO 22301, ISO 27001, ISO 45001)

IT ihtiyaç

Değişen iş ihtiyaçlarınıza hızlı çözümler üretir

Eclit IaaS sayesinde işletmenizin dönemsel ihtiyaçlarına hızlı, esnek ve yüksek performanslı IT kaynakları sağlayabilir ve gerektiğinde tekrar olağan kaynaklarınızla çalışmaya devam edebilirsiniz. Bu sayede tüm kaynaklarınızı verimli kullanır veya kullanmadığınız kaynaklara yatırım yapmak zorunda kalmazsınız.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?