Bulut guvenlik hizmetleri

Bulut Güvenlik Hizmetleri

Bulut Uygulamalarınızı Korumak ve Güvende Tutma
Bulut Güvenlik Hizmetleri ile Mümkün

Bulut işletmeler için ihtiyaç duydukları innovasyonu hızlı ve uygun maliyetlerle sağlarken, buluta geçiş yeni siber güvenlik yaklaşımlarını da beraberinde bir zorunluluk haline getiriyor. İşletmeler bulut ortamlarına geçerken performans ve erişim kadar görünürlüğü, kontrolü ve güvenliği de bir arada düşünmelidir. Bulut dönüşümün her aşamasında, siber tehditlerin bir adım önünde olmak için işinin ehli güvenlik yönetimine ihtiyacınız var.

Nasıl bir bulut ortamında çalıştığınızdan bağımsız olarak, Eclit uzmanları işletmeniz için en doğru güvenlik stratejileri oluşturur ve işletir.

Bulut Güvenlik Hizmetleri ile Nelere Sahip Olursunuz?

Bulut Güvenlik Hizmetleri ağ kullanımını kısıtlamak için uygulanan bir güvenlik protokolleri listesinden çok daha fazlasıdır. Tüm Eclit çözüm ve ürünleri gibi daha fazla bulut çevikliği oluşturmak ve iş uygulamalarını güvence altına alırken kurumsal büyümeyi kolaylaştırmak için tasarlanmıştır.

Eclit Bulut Güvenlik Hizmetleri; bulut bilişim ortamlarını, bulutta çalışan uygulamaları ve bulutta tutulan verileri koruyan teknolojiler, protokoller ve en iyi uygulamalardan oluşan bir pakettir.

Bulut Güvenlik Hizmetleri
güvenlik hizmetleri

Bulut Güvenliği Hizmetleri Ne Fayda Sağlar?

Yaklaşım

İşletmeniz, bulut güvenliğiniz için tek seferlik güvenlik projeleri yerine, düzenli ve planlı bir şekilde, bulut yolculuğunuzun tüm temellerini dikkate alan bir yaklaşım kullanarak global standartlara ve düzenlemelere daha uyumlu, uzun vadeli strateji kazanır.

Azalan Risk

Bulut güvenlik hizmetleri ile yerleşik güvenlik kontrolleri sağlamaya odaklanan güvenlik öncelikli tasarım ilkeleriyle, güvenlik yaklaşımınızı güçlendirir olası riskleri azaltırsınız.

Güvenlik ve Kolaylık

Bulut bilişim, işletmelerin işlerini kolaylaştırdığı gibi güvenlik sorunlarını da beraberinde getirebiliyor. Ancak Eclit hizmetlerinin kolay kullanımı ve erişimi ile altyapınızın güvende olmasının keyfini çıkarabilirsiniz.

Merkezileşme

Siz asıl işinize odaklanırken Eclit sizin yerinize temel altyapıdan e-postalar ve belgelere kadar buluttaki sistemlerinizin 7x24 güvende olmasını sağlar. Böylece saldırganların işletmenizi hedef alıp almadığından endişe duymazsınız.

Tek Noktadan Yönetim

Bulut güvenlik hizmetleri ile altyapılarınızı tek noktadan 7x24 korur, izler, yönetir ve hızla müdahale edebilirsiniz.

Proaktif Koruma

Eclit işbirliğiyle verilerinizi erişim kontrolleriyle proaktif olarak koruyabilir, kullanıcı riskini ve görünürlüğünü yönetebilir, keşif ile sınıflandırma için araçlar sağlayabilirsiniz.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?