Hakkımızda

Biz

IT sektörünün öncü ve uzman firmaları Clonera, Pukta ve Türkiye’nin lider yatırım fonu Turkven’in kurucu ortaklığı ile 2021 yılında kurulduk.

20 yılı aşan sektör tecrübemiz ve uzman insan kaynağımızla, her ölçekteki işletmenin tüm IT ihtiyaçlarını kesintisiz karşılayan bir yönetilen hizmetler sağlayıcısıyız.

Türkiye’nin en büyük ve güvenilir cloud altyapısı ve kendi geliştirdiğimiz teknoloji platformları üzerinden sunduğumuz yönetilen IT hizmetleri sayesinde büyük şirketler performanslarını artırıp maliyetlerini azaltırken, KOBİ’ler ise IT cihazı ve personeli yatırımı yapmadan, gerekli tüm altyapı, kullanıcı desteği ve yazılımları bir servis olarak kullanma önceliğine kavuşuyor ve rekabet güçlerini artırıyorlar.

Türkiye’de yönetilen hizmetler sektörünün standartlarını belirleme vizyonumuzla 1.100’den fazla müşterimizin sadece asıl işlerine odaklanıp, büyüme ve dijital dönüşüm yolculuklarına devam edebilmeleri için bilgi teknolojilerini onlar için yönetiyoruz.

Sayılarla Eclit

Limitsiz Erişim

4 Şehirde 9 Farklı Veri Merkezi

7/24

Destek

%99,99

Servis Süreklilik Garantisi

1100+

Kontrat

3500+

Son Kullanıcı Yönetimi

5000+

Sunucu Yönetimi

Yöneticilerimizle Tanışın

Seymur Tarı Yönetim Kurulu Başkanı Seymur Tarı

Yönetim Kurulu Başkanı


Barış Seven Yönetim Kurulu Üyesi Barış Seven

Yönetim Kurulu Üyesi


Emre Tekin Yönetim Kurulu Üyesi Emre Tekin

Yönetim Kurulu Üyesi


Egemen İnce CO-CEO-Yönetim Kurulu Üyesi Egemen İnce

Yönetim Kurulu Üyesi


Evren Ballı CO-CEO Yönetim Kurulu Üyesi Evren Ballı

Yönetim Kurulu Üyesi


 CEO Önder Kaplancık

CEO


Kerem Öğüt CFO Kerem Öğüt

CFO


Değerlerimiz

Yalınlık
Yalınlığın herkesin hayatını kolaylaştırdığını biliriz. Planlı ve düzenli iş yapışımız yalınlığın sürekliliğini ve verimli olmayı sağlar.
Güven
Müşterilerimiz, iş ortaklarımız ve çalışma arkadaşlarımızla bir ekosistemin parçasıyız. Tüm bileşenlerimizle etkileşimlerimizde dürüstlük ve yardımlaşmayı ön planda tutarak çalışırız.
Uzmanlık
Hizmet verdiğimiz alanda en güncel bilgilere sahibiz. Bilgiye ve veriye dayalı iş yaparak kaliteyi daima yukarıya taşır ve fark yaratırız.
Tutku
Yaptığımız işe olan saygımızla disiplinli bir şekilde çalışırız. Merak etmeyi teşvik eder ve daima öğrenmeye odaklanırız.
Çeviklik
Dünyanın dinamikliğiyle uyumlu olarak her zaman yenilikçi bir bakış açısıyla ilerleriz. Değişime direnmez, ondan yaratıcılığımızı besleyecek şekilde faydalanır ve gelişiriz.
KOBİ'lerin IT Süreçleri Eclit'e Emanet
Kısıtlı kaynakları yönetmeye çalışırken bir IT ekibi kurmak mümkün olmayabilir. Sorun yok, artık KOBİ'lerin IT süreçleri Eclit’e emanet!

20 yılı aşan sektör tecrübemiz ve uzman insan kaynağımızla, her ölçekteki işletmenin tüm IT ihtiyaçlarını kesintisiz karşılayan yönetilen IT hizmetleri sunuyoruz. Türkiye’nin en büyük ve güvenilir cloud altyapısı üzerinden sunduğumuz yönetilen IT hizmetleri sayesinde KOBİ’ler IT cihazı ve personeli yatırımı yapmadan, gerekli tüm altyapı, kullanıcı desteği ve yazılımları bir servis olarak kullanma önceliğine kavuşuyor ve rekabet güçlerini artırıyorlar.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?