ÜRETİM SEKTÖRÜ

Üretim sektörü teknoloji desteğiyle dönüşerek ilerliyor

Güvenli üretim için tecrübeli iş ortağı: Eclit

Yeni teknolojilerin hayatımızın her alanına yayılmasıyla uygulamalarını üretim sektöründe de görmeye başlıyoruz. Üretim metotlarının teknolojideki en son gelişmelerle bütünleşmesi üretim alanında hız, daha ucuz imalat, daha verimli ürün ve daha kısa sürede üretimi mümkün hale getiriyor.

Ana işlerine odaklanmak isteyen işletmeler, teknoloji konusunda desteği Eclit’den almayı tercih ediyor. Bu da işletmeleri rekabette bir adım öne taşıyor.

Eclit ile IT yalınlaşıyor, maliyetler azalıyor.

Üretimin hızlı ve sağlıklı bir şekilde yapılmasını destekleyen ve endüstri 4.0 ile birlikte hayatımıza giren yeni teknolojiler üretim sektöründe yüksek oranda kabul görmüş durumda. Teknoloji desteğiyle kurulan akıllı fabrikalar ya da karanlık fabrikalar da maliyetlerin düşmesi ve üretimin hızlanması adına önemli gelişmeler arasında yer alıyor.

Eclit hizmet ve çözümlerini tercih eden üretim şirketleri, uluslararası standartlara uygun bir şekilde ve yönetilen altyapıları sayesinde hem maliyetlerini düşürüyor hem de iş sürekliliklerini geliştirme olanağına sahip oluyor.

Eclit olarak tekstil, otomotiv yan sanayisi, beyaz/kahverengi eşya üreticileri, yiyecek-içecek üretim firmaları, madencilik, matbaa ve yapı ürünleri işletmeleri gibi bir çok işletme için son kullanıcı desteğini ve internet, altyapı, sunucu sistemlerinin yönetimini gerçekleştiriyoruz. Uzman Eclit mühendisleri ve güçlü Eclit Bulut yapısıyla desteklenen felaket kurtarma ve iş sürekliliği, bulut yönetimi gibi hizmetlerle IT standartlarınızı yükseltiyor, regülasyonlara uyumlu bir şekilde çalışmanızı sağlıyoruz. . Biz IT işlerini sizin için yalınlaştırıyor, ek yatırıma gerek kalmaksızın kullandığınız kadar ödeyeceğiniz güvenli bir sistemde çalışmanızı sağlıyoruz.

Üretim sektoru parallax

Eclit ile çalışmanın avantajları:

  • Türkiye’nin en büyük kurumlarının kullandığı yetkinlikte teknolojiye; elektrik, su kadar kolay ulaşın
  • Eclit Bulut’u kullanın maliyetlerinizi düşürün, iş sürekliliğinizi geliştirin ve global standartlara uyumlu hale gelin.
  • Değişen iş ihtiyaçlarınıza hızlı uygun çözümlerle verimliliğinizi artırın.
  • Kullandığınız kadar ödeyin. Eclit Bulut’un esnek yapısından faydalanın.
  • Eskiyen IT altyapılarına yatırım yapmayın, Eclit Bulut kullanarak her zaman en son teknolojiye sahip olun.
  • Üretimin aksamaması için ihtiyaç duyduğunuz teknik desteğe 7 gün 24 saat çalışan Eclit teknik ekibiyle erişin, teknik problemlere anında müdahale şansına sahip olun.
  • Eclit’in farklı veri merkezleri üzerinde kurulu güçlü bulut alt yapısı ile desteklenen, felaket kurtarma sistemleri konusundaki uzmanlığından faydalanın, kurumunuzu güvence altına alın.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?