Bulut güvenlik hizmetleri

Son Kullanıcı
Desteği

Kurumsal IT İhtiyaçlarınızda Uçtan Uca Eksiksiz Çözüm

Son Kullanıcı Desteği, kullanıcıların bilgisayarlarında çalışırken yaşadığı her türlü sorun için 7 gün 24 saat ihtiyaç duydukları her an yanlarında olan ve hızlı çözümler sunan, Eclit’in sağladığı bütün ürün ve hizmetleri destekleyen, sorunları çözmek için sürekli kendini geliştiren en yakın çalışma arkadaşıdır.

Son Kullanıcı Desteği ile Nelere Sahip Olursunuz?

Son Kullanıcı Desteği, yaşadığınız herhangi bir teknik sorun için size hızlı çözümler sunar. Karşılaştığınız problemleri kim, nasıl çözecek diye düşünmeden, zaman kaybetmeden Eclit Son Kullanıcı Desteği, sisteminde kaydınızı açarsınız ve o artık sizin probleminiz olmaktan çıkar Eclit Son Kullanıcı Desteği, Türkiye’nin her bölgesine yerinde destek hizmeti de vermekte ve gereksinim duyduğunuz her an, alanında tecrübeli ekibi ile yanınızdadır.

Farklı kanallardan ilettiğiniz talepleri, Eclit Son Kullanıcı Desteği, tek bir platformdan yöneterek müşteri deneyiminizi 360 derece değerlendirir. Eclit İzleme sistemiyle entegre bir şekilde çalışan ve otomatik olarak talep oluşturabilen Eclit Son Kullanıcı Desteği, farklı uzmanlık seviyelerine sahip kadrosuyla size kaos yaratabilecek sorunlar için proaktif bir şekilde aksiyon alarak sisteminizin kesintisiz çalışmasını sağlar. İhtiyacınız olan yatırımlar için size danışmanlık yaparak paranızı doğru araçlara ya da kaynaklara yatırmanızı sağlar.

Bulut yönetimi green

Son Kullanıcı Desteği Ne Fayda Sağlar?

20 Yılı aşkın IT tecrübesi

20 Yılı aşkın tecrübe

Eclit sektörde lider olduğu Son Kullanıcı Desteği sistemi ile “yardım” sözcüğünün tanımını yeniden yazmıştır. Bugüne kadar müşterilerinin hiçbir teknik sorununu çözümsüz bırakmamış olan Eclit, Türkiye’nin her bölgesine gerektiğinde yerinde destek vermenin yanında, 7/24 verdiği uzaktan destek konusunda da tecrübesini ortaya koyar.

IT help destek

Proaktif Helpdesk yönetimi

Eclit Son Kullanıcı Desteği, Eclit İzleme desteği ile çalıştığınız sistemi yakından izler ve proaktif aksiyon adımları sayesinde siz sorunu hiç yaşamadan görür ve çözer.

IT Uçtan uca güvenli yönetim

Uçtan uca çözüm

Sunucularınız Eclit Bulut’ta, kullanıcılarınız da ofiste sorunsuz çalışmaya devam eder. Eclit, uçtan uca sunduğu çözümlerle işletmelerin hayatını kolaylaştırır.

IT profesyonel ekip çalışması

Sizi tanıyan ve ihtiyaçlarınızı bilen bir ekip

Eclit Son Kullanıcı Desteği müşterisini tanır. Daha önce ne gibi sorunlar yaşadığınızı ya da gelecekte nelerle karşılaşabileceğinizi bilir ve size kalıcı çözümler sunar.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?