PERAKENDE SEKTÖRÜ

Perakende sektöründe gündemi teknoloji belirliyor

Eclit teknolojileriyle, işinize odaklanarak fark yaratın

Perakende sektörü, tüm dünyada ekonomilerin can damarı olarak kabul ediliyor. Salgın döneminde e-ticaret desteğiyle daha da büyük bir hızla büyüyen bu sektörün, 2022 sonunda küresel hacminin 30 trilyon doları aşması bekleniyor. Bu rakamlar ışığında en büyük sektörlerden biri olarak gösterilen perakende sektöründeki hızlı değişim, teknolojik araçların kullanımını da önemli hale getiriyor.

Eclit olarak IT’yi sizin için yalınlaştırıyoruz; alışveriş merkezlerinden restoran ve cafelere, zincir mağazalardan butik e-ticaret şirketlerine kadar pek çok şirket için IT’yi yalınlaştırarak, bilişim altyapıları konusunda destek veriyoruz.

Sunduğumuz çözümleri kullanan işletmeler, çıkabilecek olası sorunlara karşı 7x24 anında müdahale desteği alıyor, kendilerini tanıyan bir ekip ile çalışarak altyapılarının her zaman güvende olduğundan emin olarak ana işine odaklanıyor.

Eclit ile çalışan işletmeler kendi alanlarında farklılaşarak müşterilerine kasa önünde daha az bekleme süresi ve kampanya dönemlerinde e-ticaret altyapılarında diledikleri esnekliği sağlayabilme gibi avantajlarla bir adım öne geçiyor. Bu alanda web sitelerinin yüksek performansla çalışması da yine bizim ürün ve çözümlerimizle gerçekleşiyor.

Eclit olarak kesintileri önlüyor ve anlık ihtiyacınıza uygun, ölçeklenebilir, kesintisiz bir IT altyapısı oluşturuyoruz. Eclit olarak yirmi yılı aşan tecrübemiz ve sahadaki çevikliğimizle perakende sektöründeki müşterilerimizin en büyük yardımcısı olmaya devam ediyoruz.

IT Perakende Sektörü Paralax

Eclit ile çalışmanın avantajları:

  • Eclit mühendislerince perakende sektörü için oluşturulan teknoloji ve çözümlerle işletme maliyetlerinizi düşürürken verimliliğinizi artırın.
  • Eclit’in sahip olduğu uzmanlıklardan faydalanın, proaktif yaklaşımla olası problemlerin önüne geçin.
  • Perakende ve e-ticaretin ihtiyaç duyduğu teknik desteğe 7 gün 24 saat çalışan Eclit teknik ekibiyle erişin, teknik problemlere anında müdahale şansına sahip olun.
  • Kullandığınız kadar ödeyin. Eskiyen IT altyapılarına yatırım yapmayın, Eclit Bulut kullanarak hem her zaman en son teknolojiye sahip olun hem de kampanya dönemleri gibi, daha fazla sistem kaynağına ihtiyaç duyduğunuz dönemlerde, Eclit Bulut’un esnek yapısından faydalanın.
  • Değişen iş ihtiyaçlarınıza hızlı çözümler üretin.
  • Perakendeyi ve e-ticareti bilen yetkin IT ekibi kurmanın zorlukları ile uğraşmayın, sizi tanıyan ve ihtiyaçlarınızı bilen bir ekiple çalışmanın ayrıcalığını yaşayın.
  • Eclit’in farklı veri merkezleri üzerinde kurulu güçlü bulut alt yapısı ile desteklenen, felaket kurtarma sistemleri konusundaki uzmanlığından faydalanın, kurumunuzu güvence altına alın.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?