İşletim sistemi yönetimi office 365

Microsoft Azure ve
Office 365 Services

Uygulama Geliştirme, Çalıştırma ve Yönetimi İçin
Eksiksiz, Esnek ve Uygun Maliyetli Bir Bulut Platformu

Microsoft Azure özünde, Hizmet Olarak Altyapı (IaaS), Hizmet Olarak Platform (PaaS) ve Hizmet Olarak Yazılım (SaaS) gibi çözümlere sahip, analitik, sanal bilgi işlem, depolama, ağ oluşturma ve çok daha fazla hizmetler için kullanılabilen genel bir bulut bilişim platformudur. Şirket içi sunucularınızı değiştirmek veya desteklemek için kullanılabilir. Microsoft Azure ile yedekleme ve olağanüstü durum kurtarmayı geliştirip uygulayabilir, web ve mobil uygulamalarınızı barındırıp geliştirebilir, IoT çözümleri ile de inovasyon yapabilirsiniz.

Microsoft Azure platformu üzerinden kullanılan sunucu ve çeşitli servislerin Eclit tarafından yönetilmesi hizmetidir . Microsoft Gold partneri olan Eclit, Microsoft Office 365 Servislerine ihtiyaç duyan tüm iş ortaklarına da bu desteği veriyor.

Office 365 Backup İle Nelere Sahip Olursunuz?

20 Yılı Aşkın Tecrübe

Eclit, Microsoft ürünlerinde 20 yılı aşkın bir tecrübeye sahip. Sizin de ihtiyacınız Azure ve Office 365 yönünde ise Eclit’in bu tecrübesinden kolayca yararlanabilirsiniz.

Gerçek Çözümler

Microsoft Azure platformunu Eclit’in sunduğu farklı ürünlerle bir arada kullanabilirsiniz. Böylece sadece bulut servislerine değil gerçek çözümlere de kolayca sahip olursunuz.

Güvenli Bir Altyapı

Microsoft Azure platformu ile şirket içi, hibrit, çok bulutlu veya uç ortamlarda daha güvende olursunuz. Azure üzerinde güvenli ve geleceğe hazır bulut çözümlerini Eclit desteği ile oluşturabilirsiniz.

Ana İşinize Odaklanın

Microsoft Gold Partnerı olan Eclit’in uzman ve deneyimli kadrosuyla BT ekibi maliyetlerinizi düşürüp ana işinize odaklanarak pazardaki rekabette bir adım öne çıkabilirsiniz.

IT Bulut Yönetimi
microsoft azure nedir

Yedekleme Ne Fayda Sağlar?

Eclit mühendisleri farklı teknolojilerde sahip olduğu uzmanlıklarla sizin için Microsoft Azure’da en doğru planlamayı yapar ve böylece sürpriz faturalarla karşılaşmazsınız.

Microsoft Azure bulutu, Eclit bulut ve hatta firmanıza ait sistem odası ya da veri merkezi ile entegre eder gerçek anlamda hibrit bulut ortamına sahip olursunuz böylece üst düzey verimlilik elde edersiniz.

Azure servislerini Eclit’in izleme gibi hizmetleriyle destekleyebilir, işinizi güvende tutarsınız.

Eclit’in sunduğu farklı ürünlerle bir arada kullanabilirsiniz böylece sadece bulut servislerine değil gerçek çözümlere sahip olursunuz.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?