Kariyer

İnsan ve Kültür

’’Sadelik En Yüksek Gelişmişlik Düzeyidir.’’ Leonardo Da Vinci

Sanattan ve yüksek akıldan ilham alarak yola çıktık.

Hızla gelişen teknolojiler, hedef ve beklentiler hayatımıza pek çok karmaşayı da beraberinde getiriyor.

Eclit olarak amacımız sadelik ve yalınlığı hayatımızın her noktasının bir parçası haline getirmek. Gerek müşterilerimiz gerekse çalışanlarımız için karmaşıklığı ve zorlukları ortadan kaldırmak için çalışıyoruz.

Gücümüzü çalışanlarımızdan aldığımıza inanıyoruz. Eclit, çalışanlarını sürekli öğrenme ve meraklarını keşfetme konusunda teşvik eder. Öğrenme tutkusu hepimize dünyaya ve gelişen teknoloji olanaklarına dair yeni bir bakış açısı verir.

DNA'mız

Yalınlık
Yalınlığın herkesin hayatını kolaylaştırdığını biliriz. Planlı ve düzenli iş yapışımız yalınlığın sürekliliğini ve verimli olmayı sağlar.
Güven
Müşterilerimiz, iş ortaklarımız ve çalışma arkadaşlarımızla bir ekosistemin parçasıyız. Tüm bileşenlerimizle etkileşimlerimizde dürüstlük ve yardımlaşmayı ön planda tutarak çalışırız.
Uzmanlık
Hizmet verdiğimiz alanda en güncel bilgilere sahibiz. Bilgiye ve veriye dayalı iş yaparak kaliteyi daima yukarıya taşır ve fark yaratırız.
Tutku
Yaptığımız işe olan saygımızla disiplinli bir şekilde çalışırız. Merak etmeyi teşvik eder ve daima öğrenmeye odaklanırız.
Çeviklik
Dünyanın dinamikliğiyle uyumlu olarak her zaman yenilikçi bir bakış açısıyla ilerleriz. Değişime direnmez, ondan yaratıcılığımızı besleyecek şekilde faydalanır ve gelişiriz.

Departmanlar

finans

Finans

insan Kültür

İnsan ve Kültür

Kanal Yönetimi

Kanal Yönetimi

mimari

Mimari

operasyon

Operasyon

pazarlama

Pazarlama

Satış

Satış

ürün-yönetimi

SMB Ürün Yönetimi

insan Kültür

Üretici İlişkileri

Sen de kendini sürekli geliştirebileceğin, tutku ile çalışan, Eclit’in başarısını kişisel sevinçlerinin ayrılmaz parçası kılan, yeniliklere açık olan dünyamızda yerini almak istiyorsan, kariyer sayfamızı takip edebilirsin!

İncele

Seni Tanımak İstiyoruz!

Özgeçmiş Yükle Dosya boyutu maksimum 5 MB olmalıdır.