HİZMET SEKTÖRÜ

Teknolojiyi kullanarak bir adım öne çıkın!

Hizmet sektörünü dijital geleceğe taşımak Eclit ile mümkün

Hizmet sektörü insanlığın yerleşik ekonomiye geçmesiyle birlikte oluşan belki de en eski sektörlerden bir tanesi. 20.Yüzyılın sonlarına doğru, bilgi teknolojilerinde yaşanan hızlı gelişme, sektörlerde bilgi işçiliğine büyük önem kazandırdı. Bu da hizmet sektörüne yönelik bilgi teknolojileri alanında deneyimli iş ortaklarına olan ihtiyacı ortaya çıkardı. Biz de Eclit olarak mimarlık şirketlerinden araç kiralama firmalarına, büyük hukuk bürolarından çeşitli meslek odalarına kadar çok geniş yelpazede bir müşteri grubuna hizmet veriyoruz. Bu sayede işletmelerin ana işlerine odaklanarak maliyetlerini düşürmelerini ve kendi müşterileri/kullanıcılarının memnuniyetini artırmalarını sağlamalarının önünü açıyoruz.

Hizmet sektörünün olmazsa olmazı: Güven

Hizmet sektörü dendiğinde akla ilk gelen madde güven. Müşteri ya da kullanıcılar tarafından güvenilir bulunmayan bir işletmenin bu alanda faaliyet gösterebilmesi çok da mümkün değil. Bu yüzden hizmet sektöründe faaliyet gösteren işletmelerin teknoloji ile beraber gelen risklere karşı hazırlıklı olmaları çok önemli.

Biz şirketler için kritik olan servislerin başına gelebilecek herhangi bir arıza (yangın kullanıcı hatası gibi durumlarda) sıfır/sıfıra yakın kesinti ve sıfır veri kaybı ile müdahaleye gerek kalmaksızın çalışmaya devam etme imkânı sağlayarak, uluslararası standarlarda bir hizmet veriyoruz ve 7x24 uzman ekibimizle kendinizi her an güvende hissetmenizi sağlıyoruz.

Yönetilen hizmetler, bulut yedekleme, felaket kurtarma ve hizmet olarak bilgi teknolojileri (Infrastructure as a Service-IaaS) gibi sektörünüze özel konularda uzman ekibimizle uluslararası standartlarda destek sağlıyor, teknolojiyi sizin için kolaylaştırıyoruz.

IT hizmetleri parallax

Eclit ile çalışmanın avantajları:

  • Türkiye’nin en büyük kurumlarının kullandığı yetkinlikte teknolojiye; elektrik, su kadar kolay ulaşın.
  • Eclit Bulut’u kullanın maliyetlerinizi düşürün, iş sürekliliğinizi geliştirin ve global standartlara uyumlu hale gelin.
  • Değişen iş ihtiyaçlarınıza hızlı, uygun çözümlerle verimliliğinizi artırın.
  • Kullandığınız kadar ödeyin. Eskiyen IT altyapılarına yatırım yapmayın, Eclit Bulut kullanarak her zaman en son teknolojiye sahip olun Eclit Bulut’un esnek yapısından faydalanın.
  • Hizmet sektörünün ihtiyaç duyduğu teknik desteğe 7 gün 24 saat çalışan Eclit teknik ekibiyle erişin, teknik problemlere anında müdahale şansına sahip olun.
  • Eclit’in farklı veri merkezleri üzerinde kurulu güçlü bulut alt yapısı ile desteklenen, felaket kurtarma sistemleri konusundaki uzmanlığından faydalanın, kurumunuzu güvence altına alın.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?