IT çözümleri

BULUT YÖNETİMİ

Bulut Doğru Yönetilirse Verimlilik Sağlar

İşletmeler bulundukları dönemdeki rekabetin etkisi ile birlikte katma değerli projeler üretmeye çalışıyorlar. Teknolojinin katkısı ile birlikte bu projelerini daha verimli ve daha az maliyetli gerçekleştirirken, bu olumlu etki ile birlikte karmaşık bir teknolojik altyapıyla da karşı karşıya kalıyorlar.

Özellikle bu altyapı değişimi sırasında standart veri merkezlerinden buluta veya çoklu buluta geçiş yapılması gerekiyor ve bu geçiş sürecinde, farklı bulut sağlayıcılarının altyapıda bulunması ve sonrasında yönetilmesi zor ve karmaşık bir sistem haline gelebiliyor.
Eclit bu karmaşayı sizin için yalınlaştırıyor ve yönetiyor.

Eclit Bulut Yönetimi İle Nelere Sahip Olursunuz?

Eclit Bulut Yönetimi ile sahip olduğunuz altyapıda bulunan çoklu bulut yapısı uçtan uca yönetilir. Sistemleriniz Azure, AWS ve/veya lokal bir bulut sağlayıcısında olabilir. Eclit Bulut Yönetimi hizmeti ile tüm çoklu bulut altyapınız analiz edilerek gerekli otomasyonlar yapılır, Azure, AWS ve lokal bir bulut sağlayıcısından ihtiyacınız olan servis veya alanlar temin edilir ve verimlilik sağlanarak maliyetten tasarruf ederken performanstan da ödün vermemiş olursunuz.

Bulut yönetimi green
bulut yönetimi

Bulut Yönetimi Ne Fayda Sağlar?

$ yüksek verimlilik

İşletim maliyetleriniz düşer, verimlilik artar.

Bulut güvenlik alt yapısı

Çoklu bulut altyapınızın yönetiminden ve operasyonel yükünden kurtulursunuz.

IT planlama

Planlama ve bütçeleme sayesinde IT sisteminiz gelişir.

Sistem mudahale

Çıkabilecek sorunlara anlık olarak müdahale edilir ve kesintiler önlenir.

İSO güvenlik

Altyapınız ITIL deneyimlerine ve ISO 20000, ISO 27001 gibi uluslararası standartlara uygun olarak yönetilir.

Eclit kılavuz

Oluşturulan yönetim kılavuzları ve operasyonel kitapçıklar/kılavuzlar sayesinde sistem hakimiyetiniz üst seviyeye çıkar.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?