BAŞARI HİKAYELERİ

Müşterilerimizin memnuniyeti, en büyük motivasyonumuz!

Başarı hikayelerimiz inveon
IT Referanslarımız İnveon

E-ticaret Altyapısı İçin Güvenilir Bir İş Ortağı Şart

Perakende ve tüketici ürünleri firmalarına kurumsal dijital ticaret çözümleri sunan Inveon, özellikle e-ticarete taleplerin arttığı

Devamını Oku
Eclit basari hikayeleri koalay
IT Mutlu Müşterilerimiz koalaycom

Koalay’ın Online Poliçe Hizmetine Eclit Desteği

Sigortacılık sektörünün genç ve dinamik şirketlerinden Koalay, artan iş yükü ve talepleri Eclit’in altyapı desteği sayesinde sorunsuzca karşılıyor

Devamını Oku
Başarı hikayelerimiz inveon
Logo

Mikro Yazılım, Sürdürülebilirlik ve Yedekliliğin Anahtarını Eclit’te Buldu

Yenilenen iş süreçlerinde operasyonel BT desteği için güvenilir bir iş ortağı arayan Mikro Yazılım’ın yolu Eclit ile kesişti.

Devamını Oku
Eclit basari hikayeleri koalay
Logo

Logo’nun E-işlemleri Eclit İşbirliği ile Hız Kazandı

Logo altyapısı kullanan işletmeler Eclit desteği ile müşterilerini bekletmeden yüksek performans ile çalışıyor.

Devamını Oku
Logo

Pozitif Gümrük Müşavirliği, Sanal Sunuculara Geçiş Projesinde Eclit’i Tercih Etti

Yenilenen iş süreçlerinde karşılaştığı zorluklar nedeniyle, IT alanında güvenilir bir çözüm ortağı arayışında olan Pozitif Gümrük Müşavirliği, sanal sunuculara geçiş projesinde Eclit’i tercih etti.

Devamını Oku
Logo

ES Dil, altyapılarına güvenli ulaşmak, yerel sistemlerini çalıştırmak ve izlemek için Eclit’i tercih etti.

ES Dil, altyapılarına güvenli ulaşmak, yerel sistemlerini çalıştırmak ve izlemek için Eclit’i tercih etti.

Devamını Oku
Başarı hikayalerimiz Artsana

Eclit’in uygun maliyetlerle bizlere sunduğu CEP çözümü ile, çalışanlarımızın notebook, tablet ve cep telefonu gibi cihazlarında bulunan verilerini, bulut ortamında kopyalayıp, izleyebiliyoruz. Kayıp, silinme, çalınma, gibi durumlarla karşı karşıya geldiğimizde, merkezi yönetim kolaylığı sayesinde uzaktan hızlı bir şekilde müdahale edip, gerekirse verileri şifreleme ve silme işlemlerini gerçekleştirebiliyoruz.

Serdar Erçetin
BT Supervisor
ARTSANA TURKEY

Eclit Agdaş

AGDAŞ’ın ve biz BT çalışanlarının ilk Felaket Kurtarma Merkezi macerasıydı. Ve biz bu maacerayı Eclit ile yaşamak bizler için etkileyici bir deneyim oldu. Eclit’in Yönetilen Felaket Kurtarma ve İş Sürekliliği hizmeti sayesinde, Covid 19 sürecini evden çalışarak geçirdiğimiz zamanlarda, sistemlerimizde hiçbir kesinti yaşamaksızın, çalışma düzenimize aynı şekilde devam ettik. Sistemlerimizin 7 gün 24 saat izleniyor olması kendimizi güvende hissettirdi. Bu zorlu süreçte gecesi ve gündüzüyle yanımızda olan tüm Eclit ekibine teşekkür ediyoruz.

Tufan Bıyıktaş
IT Manager
AGDAŞ

Başarı hikayalerimiz Keds

We succeeded together in the project of Turkcell SVM migration with Eclit. This project that the first for this region and turkey. As Keds and Kesco we are very thankful for Eclit team for their workings and interest.

Orçun Yıldırım
MBS Application Manager
KEDS

İbrahim Polat Holding  logo

Eclit’in felaket kurtarma çözümü sayesinde, sistemlerimizde meydana gelen herhangi bir aksaklık karşısında, çalışma arkadaşlarımızın etkilendiği bir kısıtlama ya da veri kaybı yaşamadan, iş sürekliliğini sağlıyoruz. Ayrıca testlerimizin düzenli olarak yapılmasını, bu konudaki gerekli tüm raporlamalar ile birlikte bizlere iş takip imkanı sağlayan, tüm Eclit çalışanlarına teşekkür ediyoruz.

Selim KÜÇÜKTALASLI
MBS Application Manager
İBRAHİM POLAT HOLDİNG A.Ş.

Başarı hikayelerimiz Evidea

E-ticaret ve mağazacılık operasyonlarımızın titizlikte ve kesintisiz bir şekilde yapılması bizler için son derece önemli.Eclit, tecrübesi ile bu konuda oldukça kendinden emin bir şekilde yükü omuzlayarak geçiş projesini tamamladı. Birlikte daha çok başarılı projeler gerçekleştireceğimizden eminim.

Ali Fuat Figan
BT Operasyon Yöneticisi
Evidea

Eclit Moroglu Arseven

Ekonomi hukuku alanında kapsamlı uzmanlık ve deneyimi bir araya getiren bağımsız bir avukatlık bürosu olarak buluta geçişte ön planda tuttuğumuz şeylerin başında güvenlik geliyordu ve bu çok titizlikle yönetilmesi gereken stresli bir süreçti. Pukta, tecrübesi ile bu geçişi sorunsuz ve hızlı bir şekilde tamamladı. Sonrasında da Pukta bizim için her an, her yerden ulaşabildiğimiz, ofiste birlikte çalıştığımız bir takım arkadaşı gibi oldu ve her türlü sorunumuza en kısa sürede müdahale ederek çözümsüz bırakmadı.

Burcu Tuzcu Ersin
Avukat / Moroğlu Arseven Ortağı
MOROĞLU

IT segmentify

Eclit’in uzmanlıkla çalıştırdığı bulut platformunda aralarında e-ticaret sektörünün dev markalarının da bulunduğu müşterilerimize kesintisiz hizmet sağlıyoruz.

Serhan Kıymaz
CTO
SEGMENTIFY

Başarı hikayalerimiz Gusto

Mağazacılıkta ve e-ticarette operasyonların kesintisiz devam etmesi büyük önem taşıyor. Eclit’in perakende sektöründeki deneyimi sayesinde BT sistemlerimizin her zaman çalışır durumda olduğunu, bir mağazamızdaki yazılım ya da donanım sorununun bile saat ve gün fark etmeksizin anında çözüleceğini bilmek bize güven veriyor.

Pelin Mete
Yönetim Kurulu Başkanı
GUSTO

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?